Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra“

„2020-ieji daug kur atnešė neplanuotų iššūkių ir naujovių. „Kengūros“ konkursas nebuvo išimtis. Laimė, šiandieninės technologijos leido mums ir vėl visiems kartu susitikti matematikos konkurse „Kengūra“, nors ir kitokiu, nuotoliniu formatu, ir džiaugiamės jūsų aktyviu dalyvavimu: šiemet uždavinius konkurse sprendė virš 38 700 Lietuvos mokinių ir darželinukų! “  –  rašo savo pranešime Kengūros organizavimo valdyba.

Kovo 19 d. realiu laiku „Kengūros“ konkurse iš kadetų licėjaus būtų dalyvavę 24 mokiniai, o nuotoliniu formatu dalyvavo 15 mokinių iš 5-8 klasių.

Mūsų  licėjuje geriausiai spręsti uždavinius sekėsi: 5 kl. mok. Artūriui Liuliui, 6b kl. mok. Arnui Kisieliui, 7b klasės mok. Dominykui Slavinskui ir 8b kl. mok. Augustinui Matjošaičiui. Sveikiname!

Informaciją paruošė: A. Keblikas