Tarptautinis matematikos konkursas „Pangea 2020“

Sausio 22 d. Kadetų licėjuje vyko matematikos konkursas „Pangea 2020“. Lietuvoje konkursą organizuoja VIMS – International Meridian School“. Konkurso tikslas: populiarinti matematiką ir sudaryti galimybę tobulėti gabiems vaikams. Teorines žinias pritaikyti praktikoje, išplėsti matematines kompetencijas, stiprinti pasitikėjimą savo jėgomis panoro šie mokiniai: Tajus Rinkevičius, Rytis Okmanas, Evaldas Andriušaitis, Artūras Liulys, Eduardas Petravičius ir Kristijonas Kavaliauskas (5 klasė); Ema Kuncaitė, Lukrecija Kuzmickaitė, Dovydas Graužys ir Pijus Aleksandravičius (6 klasės); Arminas Ališauskas, Ajus Astikas, Titas Mažilis ir Gediminas Juodeika (7 klasė). Tariame jiems ir jų tėveliams nuoširdų „Ačiū“ ir tikimės, kad dauguma pateks į II etapą.