Ukrainiečių klasė

Ukrainiečių klasė / Український клас

Šiandien Ukrainos žmonės kovoja už savo laisvę, nepriklausomybę ir gyvybę. Ukraina yra stabilumo, stiprybės ir tikėjimo pavyzdys visam pasauliui. Tačiau kovos sėkmė priklauso ne tik nuo Ukrainos, bet ir nuo visų civilizuoto pasaulio šalių.

Nuo karo pradžios, Lietuva padeda ir remia Ukrainą. Mūsų užduotis – sukurti partikimą užnugarį šios šalies gynėjų vaikams ir žmonoms, nes ši pergalė būtina visai Europai.

Todėl Kadetų licėjus vienas pirmųjų priėmė ukrainiečių vaikus ir daro viską, kad jų mokslas ir gyvenimas būtų kuo patogesnis.

Su Andriaus Tapino paramos fondo iniciatyva įrengėme klasę ukrainiečių vaikams ir pavadinome Kruty didvyrių vardu. Kiekvienas kadetas iš Ukrainos turi visas sąlygas mokytis ir pasibaigus karui turės galimybę tęsti mokslus Tėvynėje. Mūsų mokytojai iš Ukrainos yra visada pasiruošę padėti ir išspręsti vaikams visus rūpimus klausimus.

Mūsų visuomenininkų, žurnalistų ir paprastų Lietuvos žmonių dėka mes priartinsime pergalę Ukrainoje.

Į mus galite kreiptis visais klausimais dėl ukrainiečių ugdymo. Rašykite el. paštu: cadet@plechavicius.lt arba skambinkite tel. numeriu: +370671 19 781

Сьогодні український народ бореться за свою свободу, незалежність та право на життя. Україна – приклад стійкості, сили та віри для всього світу. Але успіх боротьби залежить не тільки від держави, а й від усіх країн цивілізованого світу.

З перших днів повномасштабного вторгнення Литва допомагає та підтримує Україну. Наше завдання створити надійний тил для дітей та дружин захисників України, адже ця перемога потрібна всій Європі.

Тому наш ліцей один із перших прийняв українських дітей і робить все можливе, щоб їхнє навчання та життя проходили максимально комфортно.

За підтримки Андрюс Тапінас ми відкрили український клас імені Героїв Крут, щоб кадети з України мали всі умови для освіти і після закінчення війни могли повернутися та продовжити своє навчання на Батьківщині. Наш педагог з України завжди готова допомогти та вирішити питання, які турбують українських кадетів.

Завдяки нам, громадським діячам, журналістам та звичайним людям Литви ми наближаємо перемогу України.

З усіх питань навчання українців можна зв’язатися  cadet@plechavicius.lt +370671 19 781 та заповнити анкету: https://bit.ly/GPPKL_UA_Registracija