Vasario 16 dienos minėjimas

Lietuvos valstybės šventę kadetai pasitiko kartu su Kauno įgulos kariais, Kauno gyventojais ir miesto svečiais.

Šventę pradėjome Šv. Mišiose Kauno šv. Arkangelo Mykolo (Įgulos) bažnyčioje. Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjaus vėliava stovėjo greta Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono, Karinių oro pajėgų, KASP Dariaus ir Girėno apygardos 2-osios rinktinės, Divizijos generolo Stasio Raštikio Lietuvos kariuomenės mokyklos bei Lietuvos šaulių sąjungos vėliavų.

Iškilminga rikiuotė Kauno miesto gatvėmis žygiavo lydima šventiškai nusiteikusių miestiečių.

Lietuvos Karo muziejaus prieigose iškilmingą vėliavų grupę pasitiko kadetų licėjaus auklėtinių rikiuotė, užtikrinusi sklandų karių judėjimą Karo muziejaus sodelyje.

Iškilmingas minėjimas prasidėjo Vyčio kryžiaus ordino vėliavos pakėlimo ceremonija Lietuvos valstybės atkūrimo dienai.

Minėjimo metu Kauno miesto meras Visvaldas Matijošaitis pasakė: „Branginkime praeitį, bet tuo pačiu rūpinkimės ateitimi, kuri priklausys mūsų vaikams“.

Šventės metu Lietuvos Respublikai prisiekė Divizijos generolo Stasio Raštikio Lietuvos kariuomenės mokyklos I kurso klausytojai. Džiaugiamės, kad jų tarpe yra ir buvę Kadetų licėjaus auklėtiniai.