Visuotinė veiksmo savaitė

Balandžio 26 d. – gegužės 2 d. Lietuvoje ir visame pasaulyje buvo minima jubiliejinė, 20-oji „Visuotinė veiksmo savaitė“. Šių metų tema – „Kartu už kokybišką švietimą!“.
Atsiliepdami į Lietuvos vaikų ir jaunimo centro (kartu su Švietimo, mokslo ir sporto ministerija) kvietimą, 90 kadetų licėjaus 5-8 klasių mokinių dalyvavo virtualioje viktorinoje (Kahoot platformoje). Pasitikrinome turimas žinias apie Jungtinių Tautų parengtus 17 „Darnaus vystymosi tikslus“, apimančius visas svarbiausias šiuolaikinio gyvenimo sritis – ekologiją, ekonomiką, švietimą, sveikatą ir kt. Prisiminėme ir įtvirtinome matematikoje (ir ne tik) dažnai vartojamus žodžius: skaičius, skaitmuo, procentas, daugiau, mažiau…. Tiesiog matematikos pamokos Zoom vaizdo kambaryje vyko kitaip.
Lietuvoje virtualioje viktorinoje daugiausiai taškų 5-8 klasių grupėje surinko trys mokiniai, tarp jų du mokiniai iš mūsų kadetų licėjaus. Tai 6 b kl. mok. Ema Kuncaitė ir 8 a kl. mok. Haroldas Kisielius. Ema ir Haroldas apdovanoti aukščiausiojo laipsnio diplomais bei skaitmeniniais laikrodžiais.

Informaciją paruošė: matematikos mokytojas A. Keblikas