Brangūs mokytojai, mokiniai, tėveliai,

Rugsėjo 1-oji – tai prasminga įžanga į visų – mokytojų, mokinių, tėvų – bendrą darbą, kurio sėkmė priklausys nuo visų mūsų pastangų ir darnaus sutarimo. Visi kartu oriai išgyvenkime išbandymus, įžvelgdami juose naujas galimybes ir išryškindami stipriausias mūsų veiklų puses. Ėjimas mokslo keliu rimtas ir labai atsakingas darbas. Sveikinu visus, pradedančius naujus mokslo metus. Tegul jie bus sėkmingi ir kūrybingi, skatinantys tobulėti. Mokytojams linkiu jėgų, kantrybės ir išradingumo, ugdant jauną asmenybę, dorą savos valstybės pilietį. Mokiniams, kad nepristigtų atradimo ir kūrybos džiaugsmo, užsispyrimo siekiant užsibrėžtų tikslų, o kartu ir atsakomybės suvokimo, jog savo požiūriu į mokslą ir pastangomis kuriate Lietuvos ateitį. Tėveliams  – kantrybės bei supratimo. Visi  būkime kupini gerų norų, idėjų,  džiaukimės kiekviena suteikta galimybe ir ją išnaudokime.

Sėkmingų naujų mokslo metų!

Ingrida Levickienė, atliekanti direktoriaus funkcijas