Europos kalbų diena

Rugsėjo 26 d., sekmadienį, jau 20-ąjį kartą minėsime Europos kalbų dieną.  Europos Tarybos iniciatyva paskelbta šventė skirta šviesti visuomenę Europos daugiakalbystės klausimais, puoselėti kultūrų ir kalbų įvairovę bei skatinti visus mokytis kalbų mokyklose, universitetuose ir vėliau,  juos baigus. Šiai dienai paminėti kadetų licėjuje II a ir II b gimnazijos klasėse vyko integruota pamoka – viktorina „Iš visų pasaulio kalbų pati aiškiausia yra matematikos kalba”. Pamoką – viktoriną vedė rusų kalbos mokytoja. B. Ivanauskienė ir matematikos mokytas A. Keblikas. Įrankyje www.kahoot.com mokiniai atsakinėjo į viktorinos klausimus,  kuriuos padėjo parengti bibliotekininkė I. Šeškuvienė.

Kviečiame visus kadetų licėjaus mokinius, jų tėvelius ir mokytojus dalyvauti viktorinoje. Nepamirškite įrašyti savo vardą ir pavardę, nes nugalėtojų laukia siurprizas. Nuoroda į viktoriną.

Viktorina aktyvuota nuo rugsėjo 25 d. iki rugsėjo 30 d. 12:00 val.

Matematikos mokyt. A. Keblikas