Įstatymų ir kitų teisės aktų nežinojimas nuo administracinės atsakomybės neatleidžia

Vasario 23 d. Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjaus 7 – 8 ir I gimnazijos klasių kadetai susitiko su Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato viešosios tvarkos valdybos bendruomenės pareigūnais Jovita Pakeltiene ir Egidijumi Šepučiu. Pareigūnai papasakojo apie psichoaktyvių medžiagų vartojimo žalą bei atsakomybes, kurios atsiranda, kuomet jaunuoliai nepaiso įstatymų bei įvairių teisės aktų, apie elgesį viešoje vietoje.

Bendruomenės pareigūnė priminė, jog už nepilnamečių nuo 14 iki 16 metų padarytas veikas administracinėn atsakomybėn traukiami tėvai arba globėjai (rūpintojai). Nuo 16 m. administracinė atsakomybė yra taikoma pačiam asmeniui. Mokiniams buvo primintos viešosios tvarkos taisyklės, kurių laikymasis svarbus, kad jaustumėmės saugūs.

Kadetų licėjaus teritorijoje negalima, nei vartoti, nei  turėti tabako, tabako gaminių ar su jais susijusių gaminių, taip pat energetinių gėrimų!

Susitikimo metu, 8b klasės mokinys Lukas Lukoševičius tapo jaunuoju policijos rėmėju. Džiaugiamės, kad bendradarbiavimas su Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato viešosios tvarkos valdybos atstovais įgauna visa naujesnes ir įvairias kryptis.