Kadetai KASP sudėtyje

Sveikindami Krašto apsaugos savanorių karius su pajėgų įkūrimo diena, mes sveikiname kartu ir mūsų instruktorius, Kadetų licėjaus esamus bei buvusius auklėtinius.

Kadetų licėjaus vizija – kurti ugdymo turinio nuolatinio atnaujinimo sistemą, atitinkančią šiuolaikinės visuomenės darbo rinkos poreikius. 2015 metais suderinta karybos ir teisės pagrindų programos leidžia mūsų auklėtiniams įgyti žinių, kurios reikalingos baigus ugdymo įstaigą tęsti mokslus bei savo veiklas sukarintose struktūrose.

Dalinamės gera žinia, mūsų abiturientai tarnauja KASP pajėgose ir kartu ruošiasi valstybiniams egzaminams. Nuo 2020 metų sudarome galimybes sulaukus pilnametystės dalyvauti baziniuose karo savanorio kursuose.

Džiaugiamės galėdami pasidalinti tuo, kad buvę auklėtiniai sugrįžta į Kadetų licėjų jau kaip instruktoriai ir neformalaus ugdymo organizatoriai. Jie savo žinias įgytas tarnyboje, misijose dalinasi su kadetais karybos užsiėmimų metu.