Kadetų licėjuje viešėjo LR Seimo narė Orinta Leiputė

Kadetų licėjuje, pirmadienį, vėliavos ceremonijoje dalyvavo Lietuvos Respublikos Seimo narė Orinta Leiputė. Svečias atvyko pasveikinti ir padėkoti kadetei Livijai Brazauskaitei už pagalbą gelbstint gyvybę.

„Man labai malonu viešoje erdvėje perskaityti žinutę, kad Jūsų kadetė Livija Brazauskaitė išgelbėjo moters gyvybę“, – kalbėjo Seimo narė Orinta Leiputė. „Tikiu, kad kiekvienas iš jūsų, esant tokiai situacijai, esate pasirengę padėti.“

Ceremonijo metu Seimo narė Orinta Leiputė dėkoju visai licėjaus bendruomenei: mokytojams, instruktoriams, visiems darbuotojams, ir žinoma, vaikams, kad čia yra ugdomi tokie atsakingi, patriotiški, pasirengę padėti jauni žmonės. Juolab, kad tai jau nebe pirmas atvejis, kai jūsų auklėtiniai gelbėja gyvybes.

„Mieli kadetai, atsakomybė, ryžtas, pasiaukojimas ir vieningumas kaip niekada reikalingas šiandieninėje geopolitinėje situacijoje“ – kadetus sveikino Seimo narė. „Ačiū, kad esate drąsus, nebijantys prisiimti atsakomybės. Generolo P. Plechavičiaus kadetų licėjus – tai patriotizmo mokykla, kurioje prisiekėte tarnauti valstybei, būti sąžiningi, būti pavyzdžiu savo bendraamžiams ir mums visiems“.

Po ceremonijos Seimo narė domėjosi kaip sekasi Licėjui, su kokiais sunkumais susiduria Kadetų licėjuje administracija, mokytojai ir instruktoriai. Pažadėjo, kad sekantis susitikimas bus Lietuvos Respublikos Seime, kur lauks kadetų parodžiusių geriausius rezultatus pirmajame pusmetyje.