Kiekviename užsiėmime nauji atradimai

Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjuje aštuntus metus iš eilės organizuojamos dienines stovyklos ne tik Licėjaus esamiems ir būsimiems auklėtiniams, bet ir kitų Kauno miesto mokyklų vaikams.

Kiekvieną dieną vaikai susipažįsta su veiklomis, kurių metu įgytos žinios gali būti naudingos ne tik mokantis Kadetų licėjuje, bet ir naudojamos kelionių ar išvykų metu.

Diena prasideda stovyklautojų patikrinimu bei būrių paskirstymu į edukacines veiklas. Dalyviai supažindinami su Kadetų licėjaus vidaus tvarkos taisyklėmis, dalyvauja sportinėse rungtyse. Išgyvenimo įgūdžius praktiškai išbando Kleboniškio miško parke. Su karine technika susipažįsta VI forte ,na o V forte, dažasvydžio klubo „Legionas“ teritorijoje, taktines žinias derina su šratasvydžio ginklu rankose. Taip pat stovyklautojai buvo supažindinti ir su XVIII a. pabaigoje – XIX a. pradžioje naudota taktika, ginkluote ir amunicija.

Stovykla įpusėjo, visų dalyvių dar laukia ne vienas užsiėmimas, nauji atradimai.

Dėkojame mūsų socialiniams partneriams už pagalbą organizuojant dieninę stovyklą: Vytauto Didžiojo Karo muziejui, dažasvydžio klubui „Legionas“.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *