Mokslo ir žinių šventė Kadetų licėjuje

Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjaus bendruomenė pasitiko naujuosius mokslo metus drauge su socialiniais partneriais, bei Lietuvos kariuomenės karinių dalinių vadais.

Pasveikinti kadetų bendruomenę atvyko Seimo nariai Andrius Kupčinskas, prof. Valdas Rakutis. Kauno įgulos vadas plk. Dainius Guzas, Karo medicinos tarnybos viršininkas plk. ltn. Raimundas Blavieščiūnas, Karo medicinos tarnybos viršininko pavaduotojas plk. ltn. Šarūnas Ratkus, Krašto apsaugos savanorių pajėgų, Dariaus ir Girėno apygardos II rinktinės vadas plk. ltn. Vaidas Vasiliauskas, Didžiosios kunigaikštienės Birutės motorizuoto pėstininkų bataliono vadas plk. ltn,. Darius Kisielius, Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos Kompetencijų vertinimo ir komplektavimo centro viršininkas mjr. Jurgis Norvaiša, Jungtinių Amerikos Valstijų kariuomenės atstovas mjr. Michael McAfee, Lietuvos jaunųjų šaulių vadas Tadas Venskūnas.

Sveikinimo žodžiai buvo perskaityti ir Kauno miesto mero Visvaldo Matijošaičio bei pulkininko Jurijaus Gusaro, „Kruty didvyrių“ vardo sukarintos mokyklos viršininko.

Kadeto vardo apdovanojimas buvo įteiktas „Lūšiukų“ būrelio įkūrėjui Vincui Kavaliauskui.

„Mokytojai ir instruktoriai, jūs esate didžiausias mūsų valstybės ramstis“, – sveikinimo kalboje pasakė Ričardas Žilaitis, neformalaus ugdymo pavaduotojas, laikinai atliekantis direktoriaus funkcijas, „kiekvienas ištartas žodis ar suteikta galimybė, gali pakeisti šiandien rikiuotėje stovinčio Kadetų licėjaus auklėtinio ateitį. Būkime kantrūs, geranoriški, supratingi ir mylintys savo darbą“.

Visus palaimino Kauno įgulos diakonas vyr. srž. Audrius Jesinskas.

Nuotraukų autorius: Neidas Kažys