Šeši laureatų diplomai Konkurse „Sveika gyva, Kalėdų viešniai 2018“

Sausio 9 d. Kauno miesto savivaldybės Didžiojoje salėje vyko mokyklos aplinkos puošimo ir kalėdinių kompozicijų konkurso „Sveika gyva, Kalėdų viešnia!“ aptarimas ir nugalėtojų apdovanojimo šventė. Kauno miesto švietimo skyriaus vedėjas licėjaus auklėtiniams įteikė net šešis laureatų diplomus. Licėjus pateko tarp aštuonių garbingus laureatų apdovanojimus pelniusių konkurso nugalėtojų gimnazijų ir meno mokyklų kategorijoje. Laureatų apdovanojimus pelnė ir kalėdinių kompozicijų „Sveika gyva, Kalėdų viešnia!“ dalyviai. Sveikiname dešimtokes Kristiną Muraškaitę, Luką Posiakinaitę, Ugnę Šetkutę, visą dešimtą „B“ klasę, 5 a klasės mokines Miglę Adomavičiūtę, Miglę Navašinskaitę, 10 a klasės mokines Gustę Bacevičiūtę ir Deimantę Tamošaitytę, licėjaus IV C klasės mokinę Viktoriją Šarchutinaitę, 8 a klasės mokinę Luknę Majauskaitę, 6 klasės mokines Melaną Kazlauskaitę, Mildą Dimitrijevaitę ir IV C klasės mokinę Eglę Šumskytę. Dėkojame dailės mokytojai Jūratei Januškevičiūtei Varnagirienei ir technologijų mokytojoms Gražinai Žebelienei, Linai Veličkienei už kūrybines idėjas ir vadovavimą puošiant Generolo Povilo Plechavičiaus licėjaus erdves.