Užsienio kalbų konkurso laureatai

Žiemą – pavasarį kadetai tradiciškai sudalyvavo Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondo konkursuose.
Vertimų projekte „Tavo žvilgsnis 2019“ laureatais tapo septynių vertimų autoriai. Geriausius vertimus iš anglų kalbos atliko Titas Mažilis (6 kl.) ir Adomas Jančiauskas (7b kl.), iš rusų kalbos – Vakaris Deveikis (8a), Gabija Juodeikaitė ir Milena Druktenytė (Ia gimn. kl.).
6a klasės mokinys Ajus Astikas iškovojo net tris apdovanojimus: diplomus už geriausius vertimus iš anglų ir rusų kalbos ir Sidabrinės kengūros diplomą konkurse „Kalbų kengūra 2019 (anglų kalba)“.
Septintokė Izabela Repšytė sudalyvavo literatūriniame konkurse „Mano šeima – mano turtas“, kurį organizavo Jašiūnų pagrindinė mokykla. Apsakymas rusų kalba „Mano laiminga vaikystė“ atnešė jai II vietą.
Sveikiname diplomantus ir linkime visiems kadetams kūrybinės sėkmės.