Abiturientų šventė

Abiturientų šventė Šv. Arkangelo Mykolo bažnyčioje

Liepos 18 dieną Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų Licėjaus auklėtiniams buvo įteikti brandos atestatai. Įteikimo ceremonija vyko nuo 10 valandos Šv. Arkangelo Mykolo bažnyčioje. Šventės metu buvo pasveikinti ir apdovanoti Kadetų licėjų garsinę abiturientai.

Renginyje dalyvavo Licėjaus mokytojai, administracija, darbuotojai, abiturientai, jų artimieji, kiti svečiai. Brandos atestatų įteikimo šventė prasidėjo Lietuvos respublikos himnu, po to vyko mišios Šv. Arkangelo Mykolo bažnyčioje, kurias vedė Kauno įgulos kapelionas Tomas Karklys. Po jų buvo įteikti brandos atestatai. Jų atsiimti ėjo IX laidos 31 abiturientas. Lukas Postonogovas buvo apdovanotas Generolo Povilo Plechavičiaus II laipsnio garbės ženklu. Už sėkmingą dalyvavimą Tarptautiniuose ir Respublikiniuose konkursuose ir Licėjaus vardo garsinimą buvo įteiktos padėkos Augustei Trilikauskaitei ir Kęstučiui Kazlauskui.

Abiturientus pasveikino Ričardas Žilaitis, direktoriaus pavaduotojas neformaliajam ugdymui, laikinai atliekantis direktoriaus funkcijas, kuris pasidžiaugė auklėtinių pasiektais rezultatais, palinkėjo jiems sėkmingų ateities sprendimų ir padėkojo tėvams už pasitikėjimą ugdymo įstaigos bendruomene. IVa. klasės vadovė Aida Jazavitienė taip pat pasveikino abiturientus ir palinkėjo jiems kurti „savo garbę ir šlovę.“ Ji sakė „nebijokite klysti, ieškodami savo kelio… patys kurkite savo gyvenimą.“ Mokytojams ir tėvams abiturientų vardu dėkojo Augustė Trilikauskaitė, IVb. klasės mokinė. Šventės pabaigą pažymėjo bendra kadetų ir mokytojų nuotrauka.

Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjaus bendruomenė sveikina abiturientus su mokyklos baigimu, jų pasiektais rezultatais ir linki sėkmės ateityje.