Antikorupcinis švietimas

Gegužės 28 dieną, Kadetų licėjaus II b ir II c gimnazinių klasių kadetai dalyvavo paskutiniame Europos struktūrinių fondų finansuojamo projekto „5 Lietuvos savivaldybių jaunimo nepakantumo korupcijos apraiškoms didinimas politinės veiklos ir viešojo valdymo sektoriuje” praktikume. Paskutinį praktikumą „Antikorupcinis švietimas ir pilietiškumo ugdymas vedė Riomerio universiteto lektorė Daiva Penkauskienė. Kadetai, paskaitos – praktikumo metu stiprino veiksnius, formuojančius pilietines nuostatas. Inovatyviais, įdomiais metodais buvo formuojamas jų domėjimasis ir gebėjimas vertinti valdžios, teisėkūros institucijų ir politinių partijų veiklą. Mokiniai aktyviai dalyvavo diskusijose, praktinėse veiklose, kurių metu analizavo situacijas, kaip teisingai ir efektyviai reaguoti, siekiant užkirsti kelią korupcijai, pabrėžiant jaunos kartos indėlį ir svarbą dalyvaujant viešojo valdymo procesuose ir prisidedant prie visuomenės gerovės.