Kadetų išvyka į Vilniaus „Žaros“ gimnaziją

Gegužės 23 dieną 5 – 11 klasių kadetų būrys apsilankė Vilniaus „Žaros“ gimnazijoje. Susitikimą „Dvi sostinės: praeitis ir dabartis“ pradėjo kadetai. Tauras Morkovičevas ir Emilis Gylis pristatė integruotą projektą „Vytauto Didžiojo vietos Kaune“; Gerda Jasiulionytė ir Vladislav Čiuchrij papasakojo apie Kauno gatvės meną; Jana Chodis, Izabela Repšytė, Dominykas Kaminskas ir Rokas Stankevičius reprezentavo kadetų licėjų. Šeimininkai savo ruožtu pristatė naujausius „Žaros“ gimnazijos projektus „Senovinė knyga“ ir „(Ne)Žinomas paveikslas“. Po projektų pristatymų gimnazijos mokiniai surengė nuostabų koncertą su dainomis, šokiais bei eilių deklamavimu. Susitikimo pabaigoje kadetai pasivaikščiojo po mokyklą, apsilankė kabinetuose, pabendravo su mokytojais ir pasivaišino skaniausiais pietumis gimnazijos valgykloje. Dėkojame už šiltą priėmimą. Iki naujų susitikimų!