Junkimės. Svajokime. Keiskimės

Licėjaus mokiniai pirmą kartą dalyvauja tarptautiniame knygų skirtukų mainų projekte „Junkimės. Svajokime. Keiskimės“. Tai paprastas, įdomus būdas dalintis knygų skirtukais ir malonumas susirasti naujų draugų per mokyklų bibliotekas visame pasaulyje. Jame dalyvaujančios mokyklos registruojasi naudojantis internetinėmis registracijos skaičiuoklėmis. Joms priskiriami partneriai. Tada mokiniai gamina įvairius skirtukus ir juos siunčia paštu kitos šalies vaikams. Mūsų mokinių sukurti skirtukai iškeliaus į Portugalijos mokyklas: Agrupamento de Escolas de Vila Pouca de Aguiar ir Escola Básica Professor Sebastião José Pires Teixeira.

Kai pasikeisime skirtukais, licėjaus mokiniai kartu su matematikos mokytoju Algirdu Kebliku ir rusų k. mokytoja Beata Ivanauskiene tęs bendradarbiavimą su partnerių mokyklomis, kad galėtų daugiau sužinoti apie kitą kultūrą, kitokį gyvenimo būdą, pasidalinti naujomis mintimis ir idėjomis.

Prieš iškeliaujant knygų skirtukams į Portugaliją, juos dar galima pamatyti licėjaus bibliotekos skaitykloje parengtoje parodoje „Junkimės. Svajokime. Keiskimės“. Juk pasak Konfucijaus  „Gera knyga, graži kalba gali būti naudinga ir padaryti daug gero, bet geras pavyzdys užvis naudingiausias“.

Projekto koordinatorė Ilona Šeškuvienė