Kelionė į matematikos šalį su fotoaparatu

Jau dvidešimtą kartą (su vienerių metų pertrauka) kovo 5 dieną vyko tarptautinė konferencija „Mokinių matematikos, informacinių technologijų ir ekonomikos projektiniai darbai“, kurią organizavo Šiaulių Simono Daukanto gimnazija kartu su Vilniaus universiteto Šiaulių akademijos regionų plėtros institutu.

Konferencijoje dalyvavo daugiau nei 100 mokinių ir mokytojų iš įvairių Lietuvos miestų ir miestelių: Kauno, Veliuonos, Vilniaus, Jurbarko, Klaipėdos, Vaškų, Radviliškio, Šiaulių, svečiai iš Latvijos.

Keturiose sekcijose buvo pristatyti 35 vienas už kitą įdomesni ir svaresni mokinių tiriamieji darbai. Vienoje iš jų 7a klasės mok. Lukrecija Kuzmickaitė pristatė projektinį darbą „Kelionė į matematikos šalį su fotoaparatu“. Tai projektinis darbas, kurio tikslas įrodyti, kad geometrinės formos – neatsiejama ir labai svarbi mūsų būties dalis“.

Matematikos mokytojas A. Keblikas