Licėjuje lankėsi svečiai iš KTU Vaižganto progimnazijos

Licėjuje lankėsi svečiai iš „mokyklos be sienų“ – KTU Vaižganto progimnazijos. Kadetai, kartu su progimnazijos moksleiviais, atliko bandymus atnaujintoje, modernioje Licėjaus gamtos mokslų laboratorijoje. Apsilankymo metu jie taip pat turėjo galimybę susipažinti su kitomis, ne ką mažiau įspūdingomis mūsų mokyklos erdvėmis.

KTU Vaižganto progimnazija – ilgą istoriją menanti ugdymo įstaiga, gerai žinoma dėl architektūrinio ugdymo specializacijos ir aukštos ugdymo kokybės. Reguliarus mokyklos bendradarbiavimas su Kauno technologijos universitetu išaugo ir nuo 2011-2012 m. ji įgijo dabartinį statusą. Tuo tarpu jau nuo 2013 m. progimnazijoje sėkmingai vykdoma „Gabių mokinių ugdymo programa“.

Kadetų licėjus vertina bendradarbiavimą su KTU, todėl prasminga užmegzti ryšius ir su KTU Vaižganto progimnazija. Jau anksčiau konkursuose Kauno miestą atstovavo Licėjaus ir KTU Vaižganto progimnazijos auklėtiniai. Šis vizitas – puiki proga suartinti mūsų mokyklų bendruomenes. Apsilankymo metu progimnazijos moksleiviai susipažino su Kadetų licėjaus auklėtiniais ir mokyklos unikalumu ne tik atlikdami eksperimentus gamtos mokslų laboratorijoje, bet ir išbandydami savitas Licėjaus edukacines erdves. Tarp jų svečiai aplankė Tado Kosciuškos alpinizmo salę, Tailando bokso ir klasikinio bokso salę bei išbandė savo taiklumą lazerinėje šaudykloje.

Mes džiaugiamės galėję parodyti savo mokyklos savitumą ir tikimės daugiau tokių produktyvių bei įdomių susitikimų!