Mokymasis mišriuoju būdu

Vadovaudamasi Lietuvos Respublikos vyriausybės nutarimu dėl Lietuvos Respublikos vyriausybės 2020 m. vasario 26 d. nutarimo Nr. 152 „Dėl valstybės lygio ekstremaliosios situacijos paskelbimo“ pakeitimo, 2020 m. lapkričio 9 – 27 d. 5 – 8 ir I – IV gimnazijos klasių mokiniams mokymąsi organizuojamas ir vykdomas mišriuoju būdu:

2020 m. lapkričio 9 – 13 dienomis: 5 – 8 klasių mokiniams pamokos ir neformaliojo (karybos) užsiėmimai vyksta Licėjuje kontaktiniu būdu;
I – III gimnazijos klasių mokiniams pamokos vyksta nuotoliniu būdu.

2020 m. lapkričio 16 – 20 dienomis: 5 – 8 klasių mokiniams pamokos vyksta nuotoliniu būdu; I – III gimnazijos klasių mokiniams pamokos ir neformaliojo (karybos) užsiėmimai vyksta Licėjuje kontaktiniu būdu.

2020 m. lapkričio 23 – 27 dienomis: 5 – 8 klasių mokiniams pamokos ir neformaliojo (karybos) užsiėmimai vyksta Licėjuje kontaktiniu būdu;
I – III gimnazijos klasių mokiniams pamokos vyksta nuotoliniu būdu.

2020 m. lapkričio 9 – 27 dienomis IV gimnazijos klasių mokiniams pamokos ir neformaliojo (karybos) užsiėmimai vyksta Licėjuje kontaktiniu būdu, išskyrus penktadieniais (13, 20, 27 d.) – nuotoliniu būdu.

2020 m. lapkričio 9 – 27 dienomis:
– neformaliojo (sporto) užsiėmimai stabdom, švietimo pagalbos konsultacijos vykdomos kontaktiniu būdu, laikantis saugaus atstumo, kitų būtinų sveikatos saugos, higienos sąlygų, mokinių maitinimas vykdomas laikantis saugaus atstumo, kitų būtinų sveikatos saugos, higienos sąlygų, Licėjaus patalpose privaloma dėvėti apsaugines veido kaukes ir laikytis būtinų sveikatos saugos ir higienos reikalavimų.

Licėjuje organizuojant ir vykdant veiklas, vadovautis Pagrindinio ir vidurinio ugdymo organizavimo būtinų sąlygų užtikrinimo Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjuje tvarkos aprašu, patvirtintu 2020 m. rugpjūčio 31 d. įsakymu Nr. 1 – 130.