Mokytojų diena Kadetų licėjuje

Spalio 5 diena – pasaulinė mokytojų diena. Ši šventė skirta pagerbti mokytojus, kurie padeda ugdyti ateities kartas. Net trečdalį savo gyvenimo laiko vaikai praleidžia mokykloje, kurioje kruopščiai dirba mokytojai, siekiantys mokinius paruošti tolimesniam, savarankiškam gyvenimui. Mokytojo darbas labai atsakingas – kad savo darbą įvykdytų tikslingai, jiems keliami aukšti išsilavinimo kriterijai, reikalaujama kruopštumo, atidumo, supratimo ir daug savo asmeninio bei brangaus laiko. Todėl, norėdami įvertinti mokytojų pastangas ir jiems padėkoti, pasaulinės mokytojų dienos proga mokiniai neša gėles, rengia šventes, sveikina mokytojus ir bando jiems padėti, vesdami pamokas.

Šiais mokslo metais Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjuje vienuoliktokai ir dvyliktokai bendromis jėgomis surengė savo mokytojams šventę – simbolinę kelionę į šiltuosius kraštus. Tačiau tai nebuvo atostogos. „Kelionės“ metu mokytojai patys atsidūrė mokinių vietoje – jų žinias ir sumanumą tikrino mokiniai, pateikdami įvairias užduotis. Jas įveikus, mokytojams buvo įteikti suvenyriniai lėktuvėliai. Kadetai jiems palinkėjo sėkmingos kelionės, juos vaišino kava ir tortu. Tuo metu, kai mokytojai sprendė užduotis, dvyliktokai vedė pamokas. Jie turėjo progą pajusti tai, su kokiais išbandymais mokytojai susiduria kasdieniame darbe. Kadetai iššūkį įveikė. Tikėkimės, kad ši patirtis leis geriau įvertinti mokytojų darbą. Prie šios šventės rengimo prisidėjo vienuoliktokų ir dvyliktokų auklėtojos Olgita Cironkaitė, Nijolė Džiaugytė ir Živilė Bartkevičienė. Pastangos rengiant mokytojų dienos šventę pasiteisino – visi linksmai praleido laiką.

Licėjus sveikina visus mokytojus su Pasauline mokytojų diena. Jų darbas yra išskirtinės svarbos ugdant jaunąją kartą.

Dėkojame už nuotraukas j. kdt. Ievai Kilčiauskaitei