Parama Ukrainai

Parama Ukrainos kariams

Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjus kviečia prisidėti prie rengiamos akcijos, skirtos paremti ukrainiečių karius. Kartu su Ukrainos Lvovo „Kruty didvyrių“ vardo sukarintu licėjumi inicijuojama paramos akcija: šiltų, žiemos sąlygoms tinkamų kojinių rinkimas. Prašome visus prisidėti, atvežti, atsiųsti 40 – 46 dydžio naujas, šiltas, žiemines kojines. Parama bus siunčiama į Lvovą, iš kur „Kruty didvyrių“ vardo sukarintas licėjus ją persiųs į Ukrainos kariuomenės dalinius.

Lietuva kiekvieną dieną yra šalia Ukrainos žmonių ne tik mintimis, bet ir širdimis, konkrečiomis pastangomis bei iniciatyvomis. Šiuo metu mūsų dėmesys sutelktas į tai, kaip galėtume padėti Ukrainai, drąsiai kovojančiai ne tik už savo, bet ir už mūsų laisvę. Stengiamės kad mūsų parama būtų tikslinga ir pasiektų tuos, kuriems ji skirta.

Nuolat apšaudomi, priversti palikti savo namus ir glaustis rūsiuose bei slėptuvėse, ukrainiečiai neturi būtiniausių daiktų, o šiuo metu Ukrainos rytuose jau vyrauja šalčiai. Dėl nuolatinio apšaudymo labai sudėtinga iš miestų ir aplinkinių rajonų evakuoti gyventojus, yra daug likusių senyvo amžiaus žmonių, ligonių, šeimų su vaikais.

Verta paminėti, kad Kadetų licėjus jau ilgą laiką bendradarbiauja su Lvovo „Kruty didvyrių“ vardo sukarintu licėjumi. Abi ugdymo įstaigos siekia ugdyti kadetų pilietiškumo ir pagalbos artimam sampratą. Kartu Licėjų bendruomenės dalyvauja renginiuose ir vykdo bendrus projektus. Todėl kviečiame visą Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjaus bendruomenę, ir ne tik, prisidėti prie šio projekto.

Siųsdami savo paramą, pakuokite kojines į kartonines dėžes, ant kurių nurodykite savo Ugdymo įstaigą, klasę, kontaktinį telefono numerį bei surinktų porų kiekį pvz.: 60 porų.

Jei siunčiate iš kito miesto, nurodykite adresą: Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjus, Žeimenos g. 66, LT – 49331, Kaunas

Parama renkama iki 2022 m. spalio 28 dienos imtinai.

Telefono numeris pasiteiravimui: +370 671 19 781 ( I – V nuo 8 iki 18 val.)

Кадетський ліцей імені генерала Повіласа Плехавічюса запрошує всюгромаду долучитися до акції підтримки українських воїнів. Разом із Львівським ліцеєм з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут Кадетський ліцей розпочинає акцію підтримки, а саме збір теплих шкарпеток, придатних для зимових умов. Просимо всіх долучитися та принести нові, теплі, зимові шкарпетки 40-46 розмірів. Шкарпетки відправлять до Львова, звідки Львівський ліцей імені Героїв Крут передаватиме їх до підрозділів української армії.

Кожного дня Литва підтримує народ України не лише думками і серцем, а й конкретними зусиллями та ініціативами. Зараз наша увага зосереджена на тому, як ми можемо допомогти Україні, яка мужньо бореться не лише за свою, а й за нашу свободу. Ми прагнемо, щоб наша підтримка була адресною та досягала тих, для кого вона призначена.

Постійно під обстрілами, вимушені залишати домівки та ховатися в підвалах та сховищах, українці не мають найнеобхіднішого, а на сході України наразі вже холодно. Через постійні обстріли дуже важко евакуювати жителів міст і прилеглих районів, залишилося багато людей похилого віку, хворих, сімей з дітьми.

Варто зазначити, що Кадетський ліцей вже тривалий час співпрацює з Львівським ліцеєм імені Героїв Крут. Обидва навчальні заклади мають на меті розвивати у курсантів поняття громадянськості та допомоги ближньому. Разом колективи наших ліцеїв беруть участь у заходах та реалізують спільні проекти. Тому ми запрошуємо всю спільноту Кадетського ліцею імені генерала Повіласа Плехавічюса, і не тільки, долучитися до цього проекту.

Надсилаючи свою підтримку, запакуйте шкарпетки в картонні коробки з позначенням вашого класу та контактного телефону.

Телефон для довідок: +370 671 19 781 (понеділок – п’ятниця з 8.00 до 18.00)