Tarptautinis knygų skirtukų mainų projektas

Jau antrus metus Kadetų licėjaus auklėtiniai dalyvauja Tarptautiniame knygų skirtukų mainų projekte (angl. Digital Bookmark Exchange Project ). Projektas apima bendradarbiaujančias mokyklas iš įvairių pasaulio šalių. Tai kasmetinė viso pasaulio mokyklų bibliotekų šventė, o šių metų tema: „Pasaulio pasakos“.

Šiame projekte mokyklų bibliotekų skaitytojai ir kiti mokiniai gamina knygų skirtukus ir keičiasi jais su kitų šalių mokiniais. Skirtukų mainų projektas yra paprastas būdas dalintis skaitymo malonumu, pažinti kitos šalies kultūrą, susirasti naujų draugų.

Šiais metais Licėjaus auklėtiniai gamino ir siuntė knygų skirtukus į dvi Indijos mokyklas: Kendriya Vidyalaya IIIT Jhalwa Allahabad ir The Britich School  (New Delhi).

Gamindami skirtukus kadetai stengėsi kuo daugiau sužinoti apie partnerių šalį, miestus ir miestelius, bei pačias mokyklas.

The British School mums atsiųstus knygų skirtukus galite pažiūrėti čia – nuoroda.

Projektą inicijavo licėjaus bibliotekos vedėja I. Šeškuvienė ir mokytoja B. Ivanauskienė.