Tarptautinis konkursas „Kings” (rudens semestras)

Matematika- jaunimo mokslas. Kitaip ir negali būti. Matematiniai užsiėmimai – tai tokia proto gimnastika, kuriai reikalingas visas jaunystės lankstumas ir ištvermė (N.Viner).

„Kings” olimpiada yra tarptautinė ir vienija mokinius iš Lietuvos, Estijos, Lenkijos bei Sakartvelio. Šiame edukaciniame konkurse svarbūs ne tik akademiniai rezultatai, bet ir iniciatyva, kūrybiškumas bei strateginio mąstymo įgūdžiai.

Kadetų licėjaus mokinių KINGS olimpiadų statistika:

Pirmame (kvalifikaciniame) etape atliktų testų kiekis: 85. Antrajame olimpiadų etape – finaluose atliktų testų kiekis: 8. Visi olimpiadų finalų dalyviai gaus diplomus, patvirtinančius pasiektą žinių lygmenį olimpiadoje. Kadetų licėjaus mokiniams skiriamų diplomų kiekis: I lygmens diplomai – 3, II lygmens diplomai – 10.

Matematikos KINGS finalo rezultatai: 6a kl. mok. Viltė Gecevičiūtė (86.76% taškų), Aidas Kazlauskas (92.69% taškų) ir Ervinas Dolgich (91.32% taškų). 7 kl. mok. Simas Šimatis (91.03% taškų) ir Tajus Rinkevičius (90.51% taškų). 8b kl. mok. Danielius Masiulis (85.79% taškų). Visi jie yra pakviesti dalyvauti naujame KINGS projekte KINGS LYGA, kuri vyksta gruodžio 7 – 13 dienomis. Kelias į SĖKMĘ – ne vienas šimtu procentų geriau atliktas darbas, o šimtas darbų, padarytų vienu procentu geriau.

Matematikos mokytojas A. Keblikas