Kadetai

Kadetai sulaukė dovanų iš Lietuvos kariuomenės Sausumos pajėgų

Kadetai sulaukė dovanų iš ilgalaikių mokyklos socialinių partnerių – Lietuvos kariuomenės Sausumos pajėgų.

Tai – Licėjaus auklėtiniams atvežtos užrašinės, kurios naujų mokslo metų proga bet kokiam moksleiviui būtų naudingos, o ypač kadetams.

Licėjus vadovaujasi Sausumos kadetų ugdymo samprata. Dėl to Licėjaus auklėtiniai ne tik daug mokosi, bet ir dalyvauja įvairiuose užsiėmimuose bei savanoriauja. Dalis vyresniųjų klasių kadetų jau pradeda tarnybą KASP dar besimokydami Licėjuje.

Taigi dovana prasminga – užsirašyti tikrai bus ką. Tai padės planuoti laiką, fiksuoti priminimus, su savimi turėti svarbią informaciją. Užrašines kadetams atvežė Sausumos pajėgų vadas brigados generolas Artūras Radvilas, kuris dalyvavo Mokslo ir Žinių dienos šventėje rugsėjo 1 – ąją dieną.

Kadetų licėjaus bendradarbiavimas su Lietuvos kariuomenės Sausumos pajėgomis jau vyksta ne vienerius metus. Ugdymo įstaiga kartu su KASP organizavo pėsčiųjų žygį „Povilo Plechavičiaus keliais“, kadetai dalyvavo Pėstininkų brigados „Geležinis Vilkas“ pajėgų pristatymo dienos renginyje bei atstovavo savo mokyklą Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono atvirų durų dienose.

Dabartinis Licėjaus simbolis bei uniformos buvo parengti bendrai su Sausumos pajėgomis. 2022 m. pasirašyta bendradarbiavimo sutartis pratęsė ir įtvirtino šį ryšį – ja abi pusės įsipareigojo toliau dirbti kartu, organizuoti naujus renginius ir užsiėmimus bei ugdyti aktyvų, pilietišką jaunimą.