Kadetų licėjus

Kariūnų bataliono vado taurė

Šį 2022 metų birželį, 18 dieną, įvyko Kariūnų bataliono vado taurės žaidynių paskutinių kariūnų susitikimai rungtyse. Renginyje buvo išbandytos Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos kariūnų jėgos ir komandinis bendravimas. Trečiojo kurso kariūnams, už įveiktą kliūčių ruožą, Kauno Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjus įsteigė taurę.

Kariūnų bataliono vado taurės žaidynės vyksta jau nebe pirmus metus. Jas organizavo J. Žemaičio karo akademijos Kariūnų batalionas. P. Plechavičiaus kadetų licėjus artimai bendrauja su J. Žemaičio karo akademija – Licėjaus auklėtiniai tarp visų mokyklų daugiausiai renkasi studijuoti karo akademijoje. Licėjuje kadetams didelis dėmesys skiriamas sportui ir karybos pagrindams, o motyvuotiems Licėjaus abiturientams, stojant į karo akademiją, suteikiami papildomi taškai. Tad nenuostabu, kad P. Plechavičiaus kadetų licėjus taip pat prisidėjo prie šių žaidynių ir mūsų auklėtiniai dalyvavo apdovanojimo ceremonijoje.

Šiose žaidynėse dalyviams teko susidurti su daugybę įvairių išbandymų, tarp sporto ir kitų rungčių. Krepšinis, tinklinis, futbolas, estafetės, krosfitas ir virvės traukimas pareikalavo didžiausių jėgų ir komandinių gebėjimų, tačiau fiziniu sportu rungtynės neapsiribojo. Taip pat dalyviams prireikė įveikti orientacines, sudalyvauti e-žaidynėse bei protmūšyje ir t.t. Geriausiai pasirodė 4 kurso Žalgirio mūšio kuopa.

P. Plechavičiaus kadetų licėjus didžiuojasi savo kadetais, jų indėliu į šį renginį, pasiekimais ir aktyviu siekiu studijuoti J. Žemaičio karo akademijoje. Ugdymo įstaiga nuolat stengiasi paruošti savo auklėtinius visiems įmanomiems iššūkiams bei tolesniam mokymuisi.

Nuotraukų autorius: Eimantas Genys