Licėjuje svečiavosi socialiniai partneriai „Pilnos širdys“.

Licėjuje svečiavosi socialiniai partneriai „Pilnos širdys“

Licėjuje svečiavosi socialiniai partneriai „Pilnos širdys“. Jie atvyko susipažinti su mūsų mokyklos veikla, mokymosi bei edukacinėmis erdvėmis. Svečiai aplankė alpinizmo salę, pasitikrino taiklumą lazerinėje šaudykloje, išbandė treniruoklius jėgos salėje ir susipažino su bokso sale.

Pilnos širdys yra Kaune veikiančios socialinės dirbtuvės, „kuriose kartu dirba intelekto negalią turintys ir jos neturintys“. Jos užsiima įvairių užrašų knygučių, sąsiuvinių, bloknotų ir atvirukų gaminimu. Visa tai daugiausia gaminama Valdorfo mokykloms. Įstaiga reguliariai dirba su mokyklomis, o tarp jų ir Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjumi. Tačiau tuo neapsiribojama: prasidėjęs plataus masto karas Ukrainoje sukrėtė visus Lietuvoje; paskatino tiek atsakingus piliečius, tiek įvairias organizacijas ir įstaigas rinkti paramą puolamai šaliai bei jos gyventojams. Pilnos širdys taipogi neliko abejingos šiems įvykiams: dirbtuvės gamino ir siuntė palaikymą Ukrainai.

Taigi nenuostabu, kad socialinės dirbtuvės susidomėjo Kadetų licėjumi. Pilnos širdys – mūsų mokyklos socialiniai partneriai. Be abejo, jie jau anksčiau girdėjo apie mūsų mokyklos veiklą ir projektus. Šis susitikimas buvo puiki galimybė iš arčiau susipažinti su Kadetų licėjumi, jo savitumu ir mokykloje įrengtomis moderniomis edukacinėmis erdvėmis.