Licėjuje lankėsi svečiai iš „Žaros“ gimnazijos.

Licėjuje lankėsi svečiai iš „Žaros“ gimnazijos

Licėjuje lankėsi svečiai iš „Žaros“ gimnazijos. Iš Vilniaus atvykę moksleiviai ir gimnazijos direktorė Konsuela Liaskovskaja susipažino su mokyklos edukacinėmis erdvėmis, Licėjaus veikla ir aptarė būsimus projektus.

Svečiai išbandė Licėjuje įrengtas treniruoklių ir alpinizmo sales bei lazerinę šaudyklą, kur kadetai reguliariai ugdosi savo gebėjimus ir kompetencijas. Susitikimai su „Žaros“ gimnazijos moksleiviais vyksta jau ne pirmus metus, todėl vizitas buvo prasmingas ir produktyvus, o tuo pačiu sutarta dėl bendro žygio organizavimo.

„Žaros“ gimnazija yra moderni ir inovatyvi švietimo institucija, įsikūrusi Naujojoje Vilnioje, Vilniaus mieste. Ugdymo įstaiga vykdo aukštos kokybės pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo ir neformaliojo švietimo programas. „Žaros“ gimnazija siekia ugdyti aktyvumą, atsakingumą, savarankiškumą ir diegti humanistines bei patriotines vertybes. Visa tai turėtų būti gerai pažįstama Kadetų licėjaus bendruomenei – abi mokyklos turi daugybę bendrų vertybių.

Taigi, bendradarbiauti yra abipusiškai naudinga. Licėjuje „Žaros“ gimnazijos atstovai jau lankėsi anksčiau, tačiau Vilniuje taip pat lankėsi ir kadetai. Bendri projektai, tokie kaip „Dvi sostinės: praeitis ir dabartis“, leidžia abiejų mokyklų bendruomenėms mokytis iš vieni kitų ir gerinti ugdymo kokybę. Šiuo pagrindu bendra veikla ir toliau tęsis, o susitarimas dėl bendro žygio organizavimo – tik pradžia. Mes džiaugiamės šia galimybe dar labiau suartinti mūsų mokyklų bendruomenes ir tikimės ilgalaikio bendradarbiavimo.