Kadetai supažindina „Paparčio“ auklėtinius su pirmosios pagalbos pagrindais, moko orientuotis miške naudojantis kompasu, žaidžia įvairius sportinius žaidimus.

Bendradarbiavimas su „Paparčio“ pradine mokykla – tęsiasi

Licėjaus bendradarbiavimas su „Paparčio“ pradine mokykla – tęsiasi. 2023 m. gegužės 17 d. mokyklos organizuotas išgyvenimo renginys bei „papartiečių“ rinkta parama Ukrainai buvo puiki pradžia abiejų ugdymo įstaigų suartėjimui. Dabar susitikimai vyksta reguliariai, o šiais metais paruošti planai užtikrins, kad bendradarbiavimas tikrai nenutrūks.

Kadetų licėjus ir „Paparčio“ pradinė mokykla – socialiniai partneriai. Abi ugdymo įstaigos yra pasirašiusios abipusę bendradarbiavimo sutartį. Ji sudaro galimybes vieni kitiems skirti daugiau dėmesio, kadetams pasidalinti su „papartiečiais“ patirtimi ir įtvirtinti savo žinias. Dėl to savanoriai Licėjaus auklėtiniai kartą per mėnesį vyksta į pradinę mokyklą. Pasinaudodami gebėjimais, kuriuos įgijo savo sukarintoje mokykloje, jie supažindina „Paparčio“ auklėtinius su pirmosios pagalbos pagrindais, moko orientuotis miške naudojantis kompasu, žaidžia įvairius sportinius žaidimus.

Kadetai gerai įvaldo šias ir kitas patirtis dėka modernių, specializuotų Licėjaus edukacinių erdvių, reguliariai vykdomų karybos užsiėmimų bei neformalaus ugdymo metu. Mokykloje veikia ne vienas unikalus būrelis, kadetai savanoriauja bendradarbiaudami su Licėjaus socialiniais partneriais ir reguliariai dalyvauja žygiuose. Galima drąsiai sakyti, kad jie puikiai pasirengę dalintis žiniomis ir patirtimi su kitų įstaigų moksleiviais ir jų bendruomenėmis. Todėl „Paparčio“ pradinei mokyklai jau dabar planuojami būsimi užsiėmimai apims sportines karines estafetes, pilietiškumo pagrindų pamokas bei Licėjaus tradicinius žygius.