Nuotraukos šaltinis: https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Mathematics_concept_collage.jpg

Interaktyvios matematikos užduotys

Kviečiame visus mokyklos auklėtinius atkreipti dėmesį, kad III Licėjaus aukšte pasirodė paslaptingi QR kodai. Jei kas juos nuskaitėte, neišsigąskite – tai ne namų darbai, o matematikos mokytojų iniciatyva sukurtos interaktyvios užduotys. Nuskaitę kodus jūs jas galite rasti LINOIT svetainėje.

Kiekvieną savaitę pasirodys naujos užduotys, tad jų nepraleiskite. Dalyviai rinks taškus už teisingus užduočių sprendimus. Bet jie ne šiaip parodo, kaip gerai mokate matematiką. Daugiausiai taškų surinkę mokiniai sulauks įvairių staigmenų: po mėnesio jie gaus apdovanojimus.

Matematika – bene visų mokslų pagrindas. Taip, net ir socialinių. Gebėjimai spręsti matematinius uždavinius padės kasdieniame gyvenime, studijuojant, dirbant ir t.t. Šį mokslą įvaldyti ypač svarbu tiems, kurie planuoja tarnybą Lietuvos kariuomenėje. Visose jos veiklos srityse – matematika yra visų svarbiausia. Ją būtina įvaldyti, tai kodėl gi ne padarius tą procesą įdomesnį? Šios interaktyvios užduotys būtent tai ir padaro.

Taigi, kviečiame aktyviai spręsti užduotis. Tai ne tik geras būdas pagerinti savo matematines žinias, bet ir galimybė už tai gauti prizų. Nepraleiskite progos – juk matematika vis tiek neišvengiama.