Kariuomenės dienos šventė Licėjuje "Kalba. Sportas. Karyba."

Kariuomenės dieną Kadetų licėjus pasitiko renginiu „Kalba. Sportas. Karyba.“

Minint Lietuvos Kariuomenės įkūrimo šventę lapkričio 21 d. Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjus ją pasitiko ne tik dalyvaujant mitinge, bet ir renginiu „Kalba. Sportas. Karyba.“

Tai konkursas-viktorina, skirta Kauno miesto mokyklų 8 klasių mokiniams. Džiaugiamės, kad renginys sudomino ne vieną ugdymo įstaigą – dalyvauti atvyko mokinių komandos iš 4 miesto mokyklų.

Iššūkį priėmusiems vaikams reikėjo atlikti daugybę įdomių užduočių. Jos buvo paruoštos integruojant dalykus, todėl buvo patikrinti tiek asmeniniai ir fiziniai gebėjimai, tiek kultūrinės bei mokslinės žinios. Dalyviai atliko bėgimo, šuolio, šliaužimo užduotis. Jie turėjo surinkti ginklo apkabą, jį užtaisyti ir net iššauti. Vaikai net gi vykdė orientacines užduotis užrištomis akimis, kur instrukcijos jiems buvo perduotos naudojant raciją. Be viso to laukė dar literatūros teorijos, gramatikos ir rašybos, matematikos ir įvairios menų užduotys. Nors lengva nebuvo, renginys – smagus ir įdomus. Dėmesingi ir aktyvūs mokiniai neturėjo ko bijoti. Visas užduotis jie atliko lydimi geros nuotaikos ir prižiūrimi kvalifikuotų Licėjaus instruktorių.

Konkursą organizavo Kadetų licėjus kartu su mokyklos socialiniais partneriais: Kauno švietimo inovacijų centru, Vytauto Didžiojo karo muziejumi bei Lietuvos Krašto apsaugos savanorių pajėgomis. Mes džiaugiamės galėdami daugiau prisidėti prie Kariuomenės dienos švenčių ciklo surengdami tokį įdomų ir patriotišką renginį. Lauksime Jūsų ir kitąmet!