Kadetų licėjaus socialiniai partneriai Armijai ir civiliams

Kadetų licėjaus socialiniai partneriai parduotuvė Armijai ir civiliams apdovanojo kadetus, parodžiusius geriausius mokslo ir lyderystės rezultatus 2022-2023 mokslo metais. Jiems buvo įteikti prizai už aukštus pasiekimus moksluose, savanorystę, puikų elgesį ir kitą Licėjų garsinančią veiklą.

Švenčiant Mokslo ir žinių dieną, Kadetų licėjuje jau tradiciškai sveikinami labiausiai nusipelnę mokiniai. Jie įvertinami ne tik už aukštus pažymius, bet ir už savo elgesį, lyderystę, savanoriavimą, dalyvavimą konkursuose, olimpiadose, varžybose bei kituose užsiėmimuose. Šiais metais Rugsėjo 1-osios šventės proga kadetus pasveikinti atvyko pirmoji ponia Diana Nausėdienė. Dabar prie sveikinimų prisidėjo ir parduotuvės Armijai ir civiliams įsteigti prizai.

Kadetų dalyvavimą užsiėmimuose, konkursuose ar savanoriaujant klasių vadovai pažymi elektroninio dienyno sistemoje. Šiai veiklai numatyti skatinimo taškai, kurie pateikiami Licėjaus administracijai. Taip galima įvertinti kadetų pasiekimus per visus mokslo metus. Daugiausiai taškų surinkusių mokinių laukia įvairūs apdovanojimai: jiems įteikiamos padėkos, individualios dovanos, sudaromos galimybės dalyvauti Licėjaus organizuotose išvykose.

Rugsėjo 11-ąją už aukštus pasiekimus ir aktyvią individualią veiklą 2022-2023 mokslo metais apdovanoti šie kadetai: Kajus Jakavičius, Domantas Balčiūnas, Arnas Bajarūnas, Goda Karpaitė, Lukrecija Kuzmickaitė, Evaldas Andriušaitis, Aidas Kazlauskas, Samanta Sao Pedro, Sonata Rimkutė, Linas Gervė, Deimantė Vaišvilaitė, Evija Bertašiūtė.

Dėkojame Raimondui Vaidogui, mūsų socialinių partnerių parduotuvės Armijai ir civiliams direktoriui už suteiktus prizus.

Kadetų licėjus džiaugiasi auklėtinių pasiekimais ir linki, kad jie ir toliau būtų geriausiųjų gretose. O kitais mokslo metais tikėkimės, kad apdovanojimų nusipelnys dar daugiau kadetų.