Kalba.Sportas.Karyba.

Kalba. Sportas. Karyba. – Kauno miesto 8 klasių mokiniams

Kalba. Sportas. Karyba. – tai sportinis konkursas – viktorina Kauno miesto mokyklų 8 klasių mokiniams, kuriems paruoštos komandinės užduotys.

Likus mažiau nei mėnesiui iki Kariuomenės dienos, Kadetų licėjus pradėjo ruoštis jos paminėjimui dar praeitais metais pagarsėjusiu renginiu, sportiniu konkursu-viktorina „Kalba. Sportas. Karyba.“ Jis skirtas komandoms iš Kauno miesto mokyklų, kurie atliks komandines užduotis.

Šiais metais Licėjus žada surengti ne ką mažiau įdomią šventę nei praeitais, o užduotys bus smagios, bet sudėtingos. Jos rengiamos integruojant skirtingas, bet tarpusavyje susijusias pamokas. Tai iš dalyvių pareikalaus puikių lietuvių kalbos, matematikos, menų, sporto ir karybos žinių bei gebėjimų.

Pavyzdžiui, praeitais metais karybos užduotys patikrino, kaip konkurso dalyviai užtaiso ginklą, vykdo ryšio priemonėmis perduotas komandas ir ne tik.

Renginio metu bus išbandyti mokinių kultūriniai, koordinaciniai bei asmeniniai gebėjimai, o taip pat reikės pasitelkti ir kūrybiškumą.

Taigi, ruoštis vertėtų jau pradėti iš anksto, bet aktyviems ir pamokose dėmesingiems mokiniams neturėtų kilti sunkumų.

Kartu su Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjumi šį konkursą organizuoja Kauno švietimo inovacijų centras, Vytauto Didžiojo karo muziejus ir Lietuvos Krašto apsaugos savanorių pajėgos. Tikimasi, kad renginio metu mokykla sulauks svečių iš Lietuvos kariuomenės, socialinių partnerių ir kitų mokyklų.

Kalba.sportas.karyba

Konkurse „Kalba. Sportas. Karyba.“ kviečiami dalyvauti Kauno miesto bendrojo ugdymo mokyklų 8  klasių mokinių komandos, kuriose turi būti po 5+1 narį. Atkreipkite dėmesį, kad komandų skaičius ribotas: kiekviena mokykla gali registruoti tik po 1 komandą, o iš viso dalyvaus pirmos 7 registraciją pateikusios komandos. Komandų nariams privaloma turėti sportinę aprangą.

Komisija vertins kiekvienos komandos pasirodymą ir išrinks geriausiai įveikusius užduotis. Renginio pabaigoje visiems konkurso dalyviams bus įteikti padėkos raštai, o nugalėtojų komandos bus apdovanotos diplomais ir atminimo dovanėlėmis.

Konkursas vyks 2023 m. lapkričio 21 d. Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjuje. Renginio pradžia 14 val., o dalyvių registracija – nuo 13 val.

Renginio registracijos – nuoroda.